SARIYER CAVALIERS & YOZGAT THE POWER

0

SARIYER CAVALIERS & YOZGAT THE POWER

Haftanın A grubu ilk maçı SARIYER CAVALIERS & YOZGAT THE POWER arasında geçti ligin tecrübeli takımı yozgat the power maçın favorisi olurken SARIYER CAVALIERS ise geçen hafta aldıgı galibiyet ile seriye devam edip çıkışını sürdürmek için maça çıktı.

İlk çeyrek başa baş geçen mücadele de fast break hucumları etkili oldu . CANER SOYSAL ile hucuma etkili olmaya çalışan YTP SARIYER takımında ise MERT TAN ile etkili oldu.

ikinci çeyrek çok farklı geçti dış şutlarla etkili olan SARIYER CAVALIERS takımı ALİCAN TAMERÖZ ün isabetli 3 sayılık dış şutları ile takımının devreye farklı girmesindeki en önemli isim oldu.

3. ve 4. çeyrekte MERT TAN etikili oyunu ve ALİCAN TAMERÖZ ün dış şutları ile etkili olurken YTP takımın da savunmadaki aksaklıklarına çare bulamadı. Hucumda da istediği ritmi bulamayan YTP takımı

bu haftayı mağlubiyetle kapattı.
SARIYER CAVALIERS galibiyet serisini bu hafta da sürdürürken MERT TAN 27 verimlilik puanı ile maçın MVP si oldu (23s) ALİCAN TAMERÖZ 22 SAYI MEKİN YÜKSEL ise 11 sayı ile galibiyette büyük pay sahibi oldular.

YTP cephesinde ise BARIŞ ÜNLÜÇAY takmın en değerli oyuncusu olurken (11 sayı) MEHMET KARADUMAN 9 SAYI , EMRE İLHAN attığı 4 sayı ile takımlarının en verimli 3 oyuncusu oldular

İKİ TAKIMI’DA ETTİKLERİ MÜCADELEDEN DOLATI TEBRİK EDERİZ..

OLİMPOS & VİCTORY BASKET

Haftanın b grubu ilk maçı ise OLİMPOS & VİCTORY BASKET arasında geçti .Olimpos takımı genç ve tecrübe için katıldıkları lige , ligin tecrübeli takımı VİCTORY BASKET takımına karşı ev sahibi oldu.

Maça eksik kadro ile çıkan VİCTORY takımı ilk çeyrek vasat bir oyun sergiledi , enerji ve dinamizmini kullanan OLİMPOS takım ilk çeyreği önde kapattı.

İkinci çeyrekte farklı bir VİCTORY takımı sahneye çıktı. fast break hucumları ve dış şutlarla etkili olan ekip BORUÇHAN ile sayılar buldu . pota altında devleşen İSMAİL IŞIKKAYA ve OSMAN TARTANOĞLU galibiyette büyük pay sahibi oldular.

3. çeyrek konuk ekip için dinleneme periyodu oldu başa baş geçen mücadelede olimpas takımının üstünülüğü ile bitti..

son çeyreğe girilirken genç ekip tam saha baskı yaparak galibiyet elde etmek istediler faul sıkıntısı yaşayan VİCTORY BASKET son dakikalara girilirken 4 kişi kalsada. VİCTORY basket haftayı galibiyetle kapatıp 2 de 2 yaparak zirvedeki yerini korudu…

Share.

About Author

Leave A Reply